هیئت رزمندگان اسلام نیشابور
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد. امام خمینی...الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد.الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد.
ولادت عشق
مگر نه با ولادت تو، عشق متولد شد، رشادت رشد کرد، شهامت رنگ گرفت، ایثار معنا؛ شهادت، قداست؛ و خون، آبرو گرفت؟مگر نه با ولادت تو، زلال ترین تقوا از چشمه سار وجود جوشید؟ مگر نه با ولادت تو "موج"، موجودیت یافت؟مگر نه این که " نسیم" با تولد تو متولد شد و مگر نه " صاعقه" اولین نگاه تو در گهواره بود و مگر نه "عشق" در کلاس تو، درس می خواند و مگر نه " ایثار" به تو مقروض شد و مگر نه " آفرینش" از روح تو جان گرفت؟پس چرا ما خبر " ولادت"  تو را هم که می شنویم، بغض گلویمان را می فشرد؟

 ارتباط حضرت مهدى با امام حسین علیه السلام
بدون تردید پیوستگى و ارتباط امام حسین علیه السلام با آخرین حجت الهى حضرت بقیة‏اللّه‏ عجل الله فرجه بسیار بارز و در خور تعمّق است؛ چرا كه با بررسى ابعاد مختلف پیوند این دو حجّت الهى به‏خوبى چگونگى فراهم شدن بستر حاكمیّت احكام و ارزشهاى الهى در سرتا سر عالم مشخص مى‏شود. این نوشته در پى آن است كه برخى از پیوستگیهاى حضرت سیدالشهداءعلیه السلام با موعود بزرگ جهانى حضرت مهدى علیه السلام را روشن سازد.

اشعار میلاد حضرت عباس (ع) - اشعار میلاد امام حسین (ع) - اشعار میلاد امام سجاد (ع)


 

مداحی و مولودی ولادت ابا عبدالله الحسین علیهم السلام (تصویری)

مداحی و مولودی ولادت امام سجاد علیهم السلام (تصویری)

مداحی و مولودی ولادت ابوالفضل العباس علیهم السلام (تصویری)

مدح و منقبت ولادت ابا عبدالله الحسین علیهم السلام (صوتی)

مدایح ولادت با سعادت امام حسین (علیه السلام) (اشعار)

مژده ای دل که دگر سوم شعبان آمد - شیر محبت - هوای بیدلان - عزیز هر دو جهان - میلاد همایون حسین بن علی - جاوید باد یاد تو در دل - سخت حیران حسینم - كعبه‌ی هفتاد و دو ملت - پناه مستمندان...

گزیده ای از اخلاق و رفتار امام(ع)

احترامى كه جامعه براى حسین (ع ) قائل بود، بدان جهت بود كه او با مردم زندگى میكرد - از مردم و معاشرتشان كناره نمی جست - با جان جامعه هماهنگ بود، چونان دیگران از مواهب و مصائب یك اجتماع برخوردار بود، و بالاتر از همه ایمان بی تزلزل او به خداوند، او را غمخوار و یاور مردم ساخته بود. و گرنه ، او نه كاخ هاى مجلل داشت و نه سربازان و غلامان محافظ، و هرگز مثل جباران راه آمد و شد را به گذرش بر مردم نمی بستند...

کتابخانه (متن + دانلود کتاب)
 

ولادت امام حسین (علیه السلام) - (فایل فلش)


یادگاری : کاغذ دیواری(WallPaper)

امام حسین (ع) - امام سجاد (ع) - حضرت عباس (ع)

 اسکرین سیور (Screen Saver)
:

***دانلود محافظ صفحه :- شماره یک ، - شماره دو

آثار و بركات اخلاقى - تربیتى سید الشهداء (علیه السلام)

ایجاد اخلاق جدید در جامعه مسلمین - احساس گناه در بین مسلمین - ازدیاد محبوبیت سید الشهداء (ع) و خاندان وحى‏

امام حسین(ع) و تربیت فرزند

حادثه كربلا از منظر تربیت فرزندان - توجه به نیازهاى فرزندان - رفتار حضرت با فرزندان و نو جوانان در میدان جنگ - رفتار حضرت نسبت ‏به فرزند بیمارش زین العابدین(ع) - رفتار حضرت نسبت ‏به خانواده و فرزندان در لحظه وداع  -  سفارش به فرزندان یتیم و بازماندگان - پاسخگویى به پرسشهاى فرزندان -  نقش آزادى و انتخاب در تربیت فرزندان...

زندگانى تحلیلى سید الشهداء(ع)

اینك،پس از آگاهى از قیام و معناى آن،این پرسش پیش مى‏ آید:آیا قیام،نتایج‏ خود را به بار آورد و واقعیتى را دگرگون ساخت؟آیا پیروزى‏ببار آورده و دشمنان را درهم كوفت؟بسا كه بسیارى از تاریخ دانان،مدعى‏اند كه قیام شكست‏ خورد. زیرا،پیروزى سیاسى فورى كه واقعیت جهان اسلام را به وضعى بهتر از حالتى‏كه پیش از قیام داشت در آورد،در بر نداشت.

khamenei13

 

 


ویژه نامه سال گذشته

ویژه نامه سال های گذشته
طبقه بندی: مراسمات، عشقستان حسینی، مذهبی، چهارده معصوم (ع)، اعیاد مذهبی اسلامی، دانلود مداحی،
برچسب ها: ویژه نامه اعیاد شعبانیه،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 خرداد 1393 توسط به جمال پاک محمد صلوات الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد.الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد.

قالب وبلاگ